• Wypełnienia do poduszek

Jednym z istotnych wyznaczników komfortowego snu jest m.in. wygodna poduszka. Może mieć ona poszewkę uszytą z najlepszego materiału, ale jeśli jej wnętrze nie będzie dobrej jakości, leżenie na niej nie będzie przyjemne. Wypełnienie jest ważną częścią składową każdego jaśka. W naszym sklepie internetowym znajdziecie takie wsady jak kulki lub puch silikonowy, a także frytkę z pianki, które uchodzą za delikatne i miękkie. Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę!

Jakiego rodzaju wypełnienie do poduszek będzie najlepsze?

Jednym z najbardziej popularnych i polecanych wypełnień jest puch ceniony od wieków za swoją lekkość i wygodę. Taki materiał może być zwierzęcego pochodzenia (np. gęsie pióra) lub syntetyczny. Weganie lub osoby, które nie chcą, aby zwierzęta cierpiały, wybierają najczęściej kulki silikonowe do poduszek. Są one równie dobre, co inne rodzaje wsadów, a bywają niekiedy o wiele tańsze.

Inne popularne wnętrze do jaśków to np. frytka z pianki poliuretanowej. Jej nazwa pochodzi od kształtu, jaki przybiera wsad do poduszek. To tańsza alternatywa od poprzednich rozwiązań. Wykorzystuje się ją także przy produkcji zabawek i legowisk. To elastyczny oraz lekki twór.

Zalety syntetycznych wypełniaczy do poduszek

Sprzedawane przez nas wypełnienie do poduszek w formie frytki z pianki, puchu i kulek silikonowych ma świetne właściwości termoizolacyjne. Zapewnia wysoki komfort snu i jest ekologiczne. Polubią je z pewnością alergicy, ponieważ materiały te nie uczulają w żaden sposób. Co ważne, nadają się też do prania. Zachęcamy do zakupu!