• Wypełnienia do kołder i kocyków

Każdy lubi czasem schować się pod kocem lub kołdrą, czy to w dzień, czy w nocy. Oczywiście najprzyjemniej jest wtedy, kiedy ma się do czynienia z miękkim i lekkim materiałem, w który aż chce się wtulić. Wyróżnia się wiele wygodnych i delikatnych wsadów — jednym z najpopularniejszych są tzw. włókna silikonowe. W naszym sklepie internetowym sprzedajemy wyłącznie tworzywa najwyżej jakości. Dostępna u nas włóknina silikonowa ma gramaturę 150 g, 200 g lub 300 g. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Jakie zalety mają włókna silikonowe, którymi wypełnia się kołdry i koce?

Jedną z najważniejszych zalet, jakie niesie ze sobą kołdra silikonowa, jest to, że absolutnie nie uczula. Poleca się ją zwłaszcza alergikom, którzy nie powinni korzystać z naturalnych wypełnień ze względu na kurz czy roztocza. Syntetyczny materiał taki jak włóknina jest lekki i zapewnia odpowiedni komfort cieplny zarówno w lecie, jak i zimie. Nadaje się nie tylko jako wsad do nakryć, ale także poduszek, legowisk dla zwierząt, maskotek czy jako podszycie do kurtek.

Włókna o gramaturze 150 g, 200 g i 300 g są w pełni bezpieczne dla dzieci. To także idealny wsad dla osób, które deklarują się jako weganie, a co za tym idzie, nie używają żadnych odzwierzęcych produktów. To przewiewny wyrób, który nie chłonie wilgoci. Zapewnia optymalne warunki do spania.

Dlaczego warto kupić włókninę silikonową w naszym sklepie?

Artykuły od firmy Wypełnienia Puszysty wyróżnia zarówno wysoka jakość oraz trwałość, jak i przystępna cena. Są one trudnopalne i nie chłoną wilgoci. Włóknina 150 g, 200 g lub 300 g może starczyć na wypełnienie wielu akcesoriów. Włókna to świetny wsad do kołdry, dlatego zachęcamy do ich zakupu!